?

Log in

No account? Create an account

Кухарі-любителі

Варимо, печемо, смажимо, тушкуємо разом.

Social capital

  • less than 10
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Спільнота створена для людей, які отримують задоволення від приготування їжі, можуть і хочуть поділитися цікавими рецептами, знаннями і досвідом, не знають, що б такого приготувати знову чи просто люблять щось варити/смажити/пекти/тощо. Тут ми будемо куховарити разом.

Схема така:
- все починається у вівторок, коли починаємо обирати тему/рецепти на наступний тиждень;
- в середу модератор пише стартовий пост, в якому вказує тему/рецепт і період приготування;
- до понеділка, в коментарях до стартового посту, учасники дають посилання на записи в своїх журналах, де викладають результати готувань (розповіді, фотографії, відео, тощо)
- у вівторок модератор робить пост, де будуть зібрані всі результати, в коментах до якого можна буде пообговорювати процес, результат, труднощі, знахідки чи курйози.
І все починається спочатку.

Правила спільоти, які є обов’язковими до виконання, але які завжди можна обговорити і змінити, якщо більшість учасників погодиться на зміни.

1)Мова українська.
2)Для ненормативної лексики є профільні спільноти, а тут варто утриматися, ну хіба що від неї залежатиме приготування.
3)Жодних дискримінацій (крім, очевидно, мовної).
4)Жодних постів в стилі гуру кухні: "Я прийшла/прийшов вас тут повчити", тут зібралися люди, яким готування приносить задоволення незалежно від рівня кухарських навиків.
5)Жодних канонів (в межах розумного, звісно), кулінарія - це мистецтво і ніяких зірок Мішлен тут ніхто не збирається отримувати, тому тут територія вільна від диктатури і буквоїдства в рецептах, творчість вітається.
6)Обов’язково вказувати копірайти рецептів, якщо рецепт є авторським.
7)Всі фотографії і відеоматеріал, які ілюструють ваш процес готування чи саму страву, повинні бути виключно вашими.
8)Кожен учасник сам обирає складники чи замінює, їх на більш прийнятні, в рецепті і не може нав’язувати своєї думки іншому. Прошу утриматися від коментарів типу "Маянезік - це не тру!". Знайдіть прийнятну форму критики і переконливі аргументи. "Священні війни" в цій спільноті заборонені!

І ще одне не правило, а прохання. Шановні учасники, давайте будемо уникати "ложечки, перчику, лаврушечки, ням-нямчиків" і інших недоречних пестливих форм. Не хочеться, щоб спільнота перетворилася на тусовку барбі чи квочок.
bon appetit!, Смачного!, варити, відомі кухарі, гриль, до смаку, духовка, кава, кулінарія, масло, миска, мистецтво, м’ясо, на кінчику ножа, ножі, овочі, пательня, пекти, посуд, п’єц, рецепти, риба, смак, спеції, фрукти, чай, шеф-кухар, їжа

Social capital

  • less than 10

Statistics